Prijava

Turistično društvo Gorje – izhodišče za doživetja pri Gorjah

Turistično društvo Gorje v Zgornjih Gorjah je odlična izbira za vse, ki želijo odkriti zeleno, mirno in pristno stran Slovenije. Tu se začnejo poti v eno najbolj slikovitih naravnih okolij v okolici Bleda, kjer vas pričakajo soteske, gozdovi in svežina reke. Obiskovalci ga pogosto povezujejo z urejenimi potmi, čudovito naravo in prijetnim občutkom, da ste pobegnili stran od vsakdana. To je kraj, ki lepo združuje turistično informiranje, lokalni utrip in navdih za izlete. Idealno za pohodnike, družine in vse, ki iščejo zanesljivo izhodišče za raziskovanje Gorij ter okoliških znamenitosti.

Google ocene

4,5
334 ocen
  • Bernarda Ferjan
    Bernarda Ferjan
    5 mesecev ago

    V miru narave in ob šumenje reke se res spočije in poleti ohladiš.

  • Mirela Silič
    Mirela Silič
    1 leto ago

    Soteska Vintgar je resnično osupljiva – čudovita narava, lepo urejene poti in nepozabna izkušnja. Vsakič sem navdušena nad samim obiskom! Ocena 10 od 5.Vseeno pa bi želela opozoriti na organizacijski vidik. Pri komunikaciji z zaposlenimi na TD Gorje sem opazila, da so težko dosegljivi. Bilo bi koristno, če bi TD Gorje izboljšal svojo odzivnost in jasno delil kontakte, na katere se res lahko zanesemo. Če ne želijo sodelovati z lokalnimi člani, bi bilo pošteno, da to tudi transparentno povedo.Upam, da bodo te izboljšave pripomogle k še boljši izkušnji za vse obiskovalce, bodisi turiste kot tudi domače. 😊

  • Miha Bevk
    Miha Bevk
    9 let ago

    Neokrnjena narava, čudovite brzice in slapovi. Vredno ogleda in vožnje od kjerkoli.

  • Marjana Likar
    Marjana Likar
    3 leta ago

    Narava je res čudovita. Ideja o brezplačnem prevozu do vstopnega mesta v Vintgar je dobra, a krožna pot je za starejše ljudi prenaporna in predolga. Predlagam, da bi kombi čakal pri vrhu stopnic, kjer je razpotje in majhen bar ali pa vsaj pri Sv. Katarini. Sicer je sedaj res možnost vožnje do parkirišča pri vhodu, a stane 7€ na osebo! Skupna krožna pot je trala skoraj 3 ure in na koncu našega izleta smo bolj razmišljali, kako težko se je bilo vrniti kot pa o čudoviti vodi in soteski. Komentar sem napisala, ker res verjamem, da je treba nekaj spremeniti, saj so imeli tudi tuji gostje tisti dan negativne pripombe glede tega. S spoštovanjem, Marjana.

  • Prenosi Sluzba
    Prenosi Sluzba
    1 leto ago

    Super je videti skalace na veliki letalnici in pa na tisoce otrok, kako uzivajo v četrtek ko je njihov dan, ko jih sponzorji pripeljejo na to nepozabno dozivetje... Lepo tudi viditi poleti lepa izhodna tocka za izlete v hribe, kjer so ciludoviti razgledi

Dodaj oceno

Dodaj odgovor