Terme 3000 Moravske Toplice so sinonim za popoln oddih v Moravskih Toplicah, kjer termalna voda, wellness in družabno vzdušje ustvarijo idealen pobeg od vsakdanjika. Kompleks navdušuje z notranjimi in zunanjimi bazeni, tobogani, savnami ter prostori za sprostitev, zato je odlična izbira tako za družine kot za pare in aktivne goste. Posebna zgodba je črna termalna voda, ki jo mnogi izberejo zaradi dobrega počutja in prijetnega počitka. Na voljo so udobne nastanitve, odlična kulinarika in veliko možnosti za daljši oddih skozi vse leto. Če iščete termalno doživetje v Prekmurju, je to naslov, ki ga velja zapisati med prve izbire.
Za objavo komentarja se morate prijaviti.
Robert
4 meseci agoTerme 3000 so priljubljeno termalno turistično središče v Moravskih Toplicah, znano po zdravilni črni termalni vodi, ki blagodejno vpliva na sklepe in počutje. Kompleks obsega notranje in zunanje bazene, vodne tobogane, wellness in savne, športne površine ter golf igrišče. Na voljo so hoteli, apartmaji in kamp. Terme so primerne za družine, sprostitev, aktivne počitnice in zdraviliške programe skozi vse leto. Priporočam obisk!👍👏🫶
Igor Mujdrica
4 meseci agoPrejšnji vikend sem si privoščil programe savnanja pri vas. Vrhunsko predvsem zaradi gospodičen Tanje in Jasne, ki sta skrbeli za nas goste na vse mogoče načine in nam savna entuzijastom s programi pričarali doživetje brez primere. Kapo dol. Mogoče bi zgolj predlagal, da lahko savna gosti odidemo na zrak na teraso, saj cel dan savnanja terja svoj davek:-)
sanja mursec
7 mesecev agoMorem reči, da so terme kar zastarele. Tla so kar spolzka ( jih ne očistijo, da je moj otrok padel). Naftni bazen umazan. Hrana zelo draga- tak da si raje kaj sabo prinesite. To velja tudi za kavo, ki je samo šla skozi filter. Osebje je kar prijazno, če prav bi lahko reševalci iz vode malo opozorilo na mladino ,ki skače čez ljudi v vodo. Torej priporočam, da pridete hitro v toplice , da dobite prostor ( splošno med prazniki in vikendi), prinesite svojo hrano in pijačo, pa dobre natikače. Drugače dobro vzdušje in nekaj izbire za bazene.
dusanka padovnik
8 mesecev agoSobe v depandansah in apartmajih čiste. Apartmajji imajo zelo dobro izkoriščene prostore, čajno kuhinjo,.... Hrana odlična in več kot dovolj, bazeni super. Priporočam.
Robert Germ
9 mesecev agoKot dnevni gost večkrat letno, poleti in pozimi, opažam da je infrastruktura vedno bolj zastarela, iz leta v leto deluje manj masažnih šob, vedno manj se vzdržuje, cene kopanja pa vsako leto močno rastejo. (saj vem, tudi stroški, pa vendar bi nekaj sanacije spet povrnilo čar in sijaj term 3000) Pohvale vredna je garderoba, ki je moderna in čista. Dobra so tudi kosila, ki so okusna, porcije ravno prav velike. Žal so servirane jedi pogosto že ob 12. uri hladne, na kar človek ob obilni porciji še na eno oko zamiži. Potem pa so cene pijač, ki so nesramno oderuške. Eno pivo in ena voda z okusom - 8€ ?!? Vi to resno? Še gostje iz Avstrije in Nemčije so stali odprtih ust. Cenika pa nikjer, vsaj na vidnem mestu ne, kar je en lep primer za tržno inšpekcijo. Zagotovo se bomo še vrnili, koliko krat - pa je odvisno od bodočega razmerja med ceno in kakovostjo storitev, saj so še ostale terme in vodni parki, tudi čez mejo, manj kot eno uro vožnje vstran, kjer se za manj denarja dobi več.