Vitarium Spa & Beauty – Laguna v središču Dolenjskih Toplic je prava izbira za vse, ki si želijo oddiha, gibanja in razvajanja v enem. Wellness ambient, bazenski kompleks in različne vodne atrakcije ustvarijo prijetno vzdušje za družine, pare in vse, ki radi združijo sprostitev z aktivnim preživljanjem dneva. Prostoren center navduši z raznoliko ponudbo, ki lepo dopolni obisk zdraviliškega kraja.
Tu lahko izberete mirnejši tempo v termalni vodi ali pa dan popestrite z tobogani, masažnimi kotički in udobnimi kotički za počitek. Wellness občutek se nadaljuje tudi zunaj vode, kjer okolica Dolenjskih Toplic vabi k daljšemu zadrževanju in uživanju v prijetnem zdraviliškem utripu. Če iščete kraj, kjer je vse na enem mestu in kjer je mogoče resnično odklopiti od vsakdana, je to zelo dobra postaja na izletu po Dolenjski.
Za objavo komentarja se morate prijaviti.
Marija Kvas
11 mesecev agoSodoben center in velik bazenski kompleks s pestro ponudbo in možnostmi za kopanje za vse generacije in različne potrebe. Poleg štirih vrst bazenov in številnih masažnih kotičkov, izstopa velik kompleks aquaganov s 4 izhodnimi stezami....noro za mladino in za vse mlade po srcu. Vsa pohvala tudi za zelo udobne ležalnike in luksuzne postelje z baldahini, ki pa seveda niso vključeni v osnovno ceno kopanja.Tudi gostinska ponudba je dobra, cene dostopne, tudi celodnevno kopanje in koriščenje bazenskega kompleksa ni pretirani drago ( trenutno je 15,00 Eur). Priporočam
Esad Ceman
3 meseci agoPo mojem mnenju bi morale biti toplice nekaj več kot savna center, a nažalost tu temu ni tako. Nimajo ne infrardeče savne, ne bazena za knajpanje. Samo en moški wc.
Maja Vita Onič
8 mesecev agoKljub temu da smo čez vikend bivali v Šmarjeti smo se v soboto glede na vašo vpadljivo spletno stran (retuširane slike bazenskega kompleksa) odločili da dan preživimo na bazenu. Cena čez vikend za kopanje je precej visoka glede na nudeno uslugo. Ležalniki ob bazenu so bili funkcionalni (mehki). Presenetilo nas je malo število ljudi. Pričakovali smo več kot en notranji bazen z možnostjo plavanja zunaj. Voda ni bila nič kaj prijetno topla. Pohvalila pa bi gospoda ki je konstantno čistil in brisal drseča tla. Komentarja za reševalce iz vode ne bom podajala ker bi lahko dotičnemu gospodu mladina pomagala. Sedaj glavna stvar za katero sem se odločila podati komentar je hrana oz. restavracija na bazenu. Dejansko se sprašujem zakaj je to sploh odprto… V restavraciji smo našteli najmanj pet zaposlenih oseb. Menu je zelo skop vendar v pričakovanju lakote smo vsaj mislili da se bomo kvalitetno najedli glede na ime toplic. Kot prvo nas je zmotilo, da menu ni imel podane cene. Se pravi - pri juhi oz. slani vodi v kateri so bile zakuhane zvezdice pač vzameš ker se veseliš naslednje jedi, pri napisanem meniju - pohan telečji zrezek + kuhana govedina s hrenom + nekaj postane kuhane zelenjave - ja sliši se dobro ampak centimeter postane teletine in trda žilava govedina ti mine… Zelo razočarana nad restavracijo v bazenskem kompleksu. Priporočam vam, da se pri hrani začnete truditi, saj ljudje pošteno plačamo in pričakujemo kvalitetno hrano. Kvaliteta je bila grozna - v življenju še tako slabo nismo jedli. Škoda, glede na to, da smo se prvič odločili za te terme nas več v teh termah ne vidite…
Matjaž Jeraj
6 mesecev agoOk zimski bazen. Korektno osebje. Me pa zelo moti, da ni na voljo vstopnic za bazen za krajsi cas, npr. vsaj za pol dneva ali 2 ali 3 ure. Če imaš samo toliko časa je potem cena 40e za odraslega in otroka res pretirana za to kar dobiš. Nobenega tobogana, jacuzi pri bazenu ima sicer toplo vodo, vendar je v 2 urah delal 1x ali mogoce 2x z masazami po par minut. Res predrago glede na to kaj dobiš.
Ice el Fuego
3 leta agoOdlično. Vse na enem mestu. 4 bazeni za vsakega nekaj. Plus tobogani za popestritev. Če niste preveč zahtevni, vam bo tukaj lepo.