Prijava

Gostilna Batišt – pristni okusi Bohinjske Bele in Gorenjske

Gostilna Batišt v Bohinjski Beli je odlična izbira za vse, ki želijo okusiti iskreno slovensko kuhinjo v domačem, prijetnem okolju. Gostilna slovi po klasičnih jedeh, dobro pripravljenih kosilih in okusih, ki jih marsikdo poveže z najboljšimi domačimi spomini. Zaradi enostavnega dostopa in parkiranja je primerna tudi za postanek med izletom proti Bledu ali Bohinju. Postrežba je hitra in profesionalna, zato se tu dobro znajdejo tako družine kot popotniki, ki želijo zanesljiv obrok brez čakanja. Če iščete gostilno v Bohinjski Beli, kjer se tradicija še vedno čuti v vsakem krožniku, je to prava smer.

Google ocene

4,5
962 ocen
  • Monika
    Monika
    9 mesecev ago

    H Batistu hodimo ze kar nekaj casa in vedno smo zelo zadovoljni s postrezbo in hrano. Za nas imajo tukaj najboljso slovensko hrano.

  • Tomislava Duvnjak
    Tomislava Duvnjak
    2 leta ago

    Odlicna hrana, predvsem za tiste ki si zelijo domacih klasicnih jedi. Nevrjetno okusen, socen ljubljanski zrezek ter steak s poprovo omako. Steak tako kot naroceno je bil MR. Delal samo en natakar s pomocnico v polni restavraciji...oba strokovna hitra. Seveda sva bila pripravljena pocakati na postrezbo glede na okoliscine, pa so nas presenetili s hitro postrezbo pijace in prav tako hrane. Sem se bomo vracali definitivno!

  • Janez Šefman
    Janez Šefman
    3 leta ago

    Neprijaznost natakarja, bili smo skupina ki praznuje rojstni dan. Prvič, napotili so nas med druge goste, kar je bilo napačno glede na praznovanje, bili smo mogoče malo preglasni, nakar nas je natakar osorno in od daleč nahrulil naj bomo tišji. Še enkrat, če se nekaj praznuje, nas bi morali namestiti posebej. Drugič, nismo vsi ljubitelji količinske hrane, pač pa kvalitetne. Zelenjava na hišni plošči samo otajana, na pladnju nametani zrezki, pod njimi riž, krompir mrzel itd. Skratka, živim v turizmu, kdor me bo vprašal za to gostilno, odsvetujem obisk. Razumem, da so gostinski delavci na udaru, stranke so tudi težavne, samo strežba je pa pri Batištu vseeno katastrofa. Včasih smo rekli, če ne moreš ali znaš z ljudmi, potem pa pojdi na Lip in zlagaj dile (deske).

  • Ana Grah
    Ana Grah
    10 mesecev ago

    Pričakovali smo boljšo postrežbo . Hrana na nivoju menzne prehrane

  • NATAŠA
    NATAŠA
    6 let ago

    Gostilno zlahka najdemo. Parkiranje pred gostilno je enostavno. V samem jedilnem prostoru je zaradi upostevanja priporocil glede Covid19 vec prostora med mizami,izjemno pohvalno pa je to,da se striktno drzijo pravil. Jedilnik po uporabi(natisnjen je na A4 formatu) zavrzejo, pribor postrezen v papirnatih vreckah, sol,poper v vreckah, prt iz papirja, mizo za vsakim gostom dosledno razkuzijo. Postrezba je hitra, hrana pa super okusna. Na voljo je velik izbor pijac. Cene primerne in ne odstopajo od cen na tem podrocju. Priporocam!

Dodaj oceno

Dodaj odgovor