Prijava

Vodna zabava in družinski utrip v Svetem Martinu

MartiLandia v Svetem Martinu na Muri je živahen vodni park, kjer se zabava prepleta s prijetnim termalnim vzdušjem. Kompleks je primeren za družine, saj otrokom ponuja dovolj prostora za igro, tobogane in druge vodne radosti, medtem ko odrasli cenijo urejenost ter možnost sprostitve ob bazenu. Ambient je sproščen in prijazen za daljše poležavanje, še posebej v toplejših mesecih, ko pridejo prav senca, ležalniki in senčniki. Če načrtujete izlet na sever Hrvaške, je to dobra postojanka za aktivno kopanje, družinsko zabavo in sproščen dan ob vodi.

Google ocene

3,9
68 ocen
  • Petra
    Petra
    2 leta ago

    Srednje veliki bazenski kompleks, dobro poskrbljeno za najmlajše (tobogani, igrala). Več ležalnikov in senčnikov bi bilo dobrodošlo.

  • Polonca
    Polonca
    1 leto ago

    Hotel je KATASTROFA! Nadstandardna soba je ledenica, spala sva pri odprtih vratih, ker je bilo na hodniku topleje. TV je imel ekran moder, ni sušilnih mest za brisače, ventilacija kopalnice in wcja pa je kot da imaš v sobi tank. Hrana mlačna, prekuhana, stojiš v vrsti za izbiro kot v vojski. Wellness brez nadzora, tako, da sva bila v družbi pijane skupine savnarjev. Pot do bazenov pa je neskončen podzemni hodnik, tako, da dnevni sprehod ni potreben. Bazeni so sicer OK, voda je TOP, le otrok je povsod, kot, da si v vrtcu. Nobenega reda. Garderobe polomljene, sušilcev brisač in kopalk ni. Ni vredno ponovnega obiska, škoda, da so toliko vlagali v arhitekturo.

  • Neža Perhavec
    Neža Perhavec
    9 mesecev ago

    Voda ledena (ni primerna pod 2leti), higiena vprasljiva (vode in okolice), gospa na recepciji sama sebi tecna (neprijazna). Ostalo osebje prijazno in ustrezljivo. Nebi sla vec nikoli. Notranji bazeni so bili v casu obiska zaprti zaradi prenove.

  • Nika Pogač
    Nika Pogač
    2 leta ago

    Velike in urejene terme. Veliko različnih aktivnosti za otroke. Tudi senca na otroškem bazenu.

  • Renato Dibelcar
    Renato Dibelcar
    3 leta ago

    Sa suprugom bili prvi put, a ne i zadnji. Mogu samo priporuciti poseti i kupanje. Hrana nama je bil odlična.

Dodaj oceno

Dodaj odgovor