Camp Vodenca v Bovcu je priljubljena izbira za vse, ki želijo biti blizu najboljšega, kar ponuja dolina Soče. Kamp ima sproščeno, družinsko vzdušje, urejene površine in prijazno osebje, ki poskrbi, da se gostje hitro počutijo dobrodošle. Od tu je enostavno dostopati do Soče in Koritnice, zato je lokacija posebej zanimiva za ljubitelje narave, kajakaštva, pohodništva in kolesarjenja. Čeprav je okolica živahna in polna doživetij, kamp ostaja miren kotiček za počitek po dnevnih raziskovanjih. Za kampiranje v Bovcu je to zelo zanesljiva izbira.
Za objavo komentarja se morate prijaviti.
Benjamin Solina
10 mesecev agoLep, miren družinski kamp z zelo prijaznim in ustrežljivim osebjem. Mogoče manjka kakšno drevo več za senco za šotoriste, ker je bilo v času našega obiska na soncu res peklensko. Od kampa do rek Koritnica in Soča se je treba malo spustiti (cca. 100m višinske razlike) in se pozneje vrniti nazaj, kar pa vam ne bi smelo delati prevelikih težav. Na recepciji si je možno, poleg ostalih uslug, izposoditi tudi pretvornik za elektriko. Pohvale, še se bomo vrnili.
peter
10 mesecev agoSuper camp, se vračamo vsako leto. Čisto, urejeno, prijazno osebje. Zelo priporočam!
Iris Vodopivec
6 let agoCamp obiskujemo že vrsto let. Vedno smo zelo zadovoljni, zato se tudi vračamo. Zelo urejen camp, prijazno osebje, vedno priskočijo na pomoč.. Vsakemu, ki namerava obiskati Bovec, priporočam Camp Vodenca! Sanitarije in tuši so vedno čisti, voda je topla. Nudijo vse kar camp mora imeti. Toplo priporočam!
David Pečnik
10 mesecev agoNa recepciji so moj klic samo prekinili in se na nadaljna vprasanja niso odzivali
Boštjan Unger
6 let agoŽe takoj na zacetku me je zmotilo to da se recepcija odpre ob 15.30 kjer lastnica pride ob 15.29 v službo. Ves postopek traja cca.15min brez komunikacije da si sploh dobrodošel. Ko nas lastnik pospremi do lesenga šotora najprej pove pravila in kakšne so kazni če se tega ne držiš. Haloo? Wc odmaknjen od šotora cca 200m in to v klanec, da te prej mine do vsega, da ne govorim o tuših ki so stran cca 500m. Zmotilo nas je tudi to da so nekatera obvestila v kampu označena samo v tujem jeziku. Res da smo slovenci v kampu v manjši vendar vseeno smo v Sloveniji. Ko je ponoci padel dez so bili stoli in mize premocene, ker jih v notranjost ne smeš dat ker je to tudi eno izmed pravil! Sli smo do bliznjega nadstreska da bi lahko vsaj nekoliko dostojno cloveku pojedli zajtrk vendar smo tudi tam naleteli na težavo. Mize in klopi so bile mokre, nekateri pa so si po klopeh in mizah sušili šotore tako da od zajtrka ni bilo nič. Ko sem šel to pripomnit na recepcijo je pa bilo vse narobe. Skratka hvala za vse vendar nas tam ne vidijo nikoli več in verjamem da si tudi lastniki to želijo kot so večkrat omenili!