Prijava

Bazeni Vodeni planet Terme Tuhelj – razigran vodni park v Tuheljskih Toplicah

Bazeni Vodeni planet Terme Tuhelj so eno najbolj živahnih vodnih doživetij v Tuheljskih Toplicah, kjer se termalna sprostitev sreča z zabavo za vse generacije. Vodni park ponuja veliko prostora, dobro označene poti, različne bazene in dovolj kotičkov za počitek, zato je obisk prijeten tudi ob večji zasedenosti. Posebej navdušijo družine, saj so otroški bazeni, tobogani in raznoliki vodni elementi ustvarjeni za cel dan igre. Hkrati pa lahko odrasli uživate v mirnejših delih kompleksa, kjer prevladujeta toplina vode in občutek počitnic. To je odlična izbira za aktiven, a sproščen dan v termah.

Google ocene

4,4
2.314 ocen
  • Marko Treven
    Marko Treven
    6 mesecev ago

    Terme tuhelj smo obiskali v zacetku decembra, nastanjeni smo bili v hotelu well. Soba je bila lepa in cista. Hrane je bilo na pretek, zelo okusna. Bazeni so bili topli in cisti, prav tako toalete. Edino kar naju je z zeno zmotilo, je malo nizka temperatura po hodnikih, jedilnici ter tudi v sobi je bila malo nizja vendar so jo na najino zeljo dvignili, saj sva bila z 6 mesecnim dojenckom. Sicer pa osebje zelo prijazno in ustrezljjvo.Priporocam!!!

  • Žiga Klopčič
    Žiga Klopčič
    7 mesecev ago

    Kljub 80% zasedenosti je bilo prijetno in brez pretirane gneče. Notranji prostor dobro razporejen, vse je dobro označeno in na vidnem mestu. Olimpijski, velik in otroški bazen. Čisto in urejeno. Pripomba samo na gostinski del, hrana malo slabše pripravljena (zažgano olje).

  • bojan bauman
    bojan bauman
    6 mesecev ago

    Prijetno, ne predrago, lepi sprehodi, okusna hrana, med tednom ni guzve, vec bazenov, v glavnem prijetno.

  • Janja Abraham
    Janja Abraham
    12 mesecev ago

    Vedno zelo uzivam v teh termah. Je zelo cisto, veliko prostora, mirno. Ko pa je odprto se zunaj pa je se lepse, ker je res veliko prostora in bazenov. Hrana je zelo dobra. Celodnevna vstopnica je 20€.

  • marjana habith
    marjana habith
    5 mesecev ago

    Bilo mi je zelo všeč. Poleg termalnih bazenov imajo tudi velik olimpijski bazen, kjer se lahko naplavaš. Bil je vikend, pa smo ob 12 uri še našli tudi počivalnike, ker jih imajo ogromno. Tudi najmlajši imajo razgiban tobogan. Imajo super restavracijo,kot v McDonald's-u, kjer lahko pri mizi počakaš, da pride na vrsto tvoja številka.

Dodaj oceno

Dodaj odgovor