Center Restaurant v Ribčevem Lazu je prijetna izbira za vse, ki po sprehodu ob jezeru iščejo sproščen, a okusno dovršen obrok. V prostoru z domačim značajem in toplim vzdušjem se hitro začuti, zakaj se gostje radi vračajo. Kuhinja stavi na sveže sestavine, jedi pa so pripravljene z občutkom za detajle in okus. Posebno lepo se poda za kosilo, večerjo ali sladek zaključek dneva. Če vas zanima dobra restavracija v Bohinju, je to naslov, kjer se kulinarično doživetje lepo ujame z naravno kuliso.
Za objavo komentarja se morate prijaviti.
Лилия Сычова
9 mesecev agoNeverjeten kraj!Z možem sva pred kratkim obiskala to italijansko restavracijo, da bi praznovala obletnico poroke, in bila sva popolnoma navdušena.Notranjost je zelo atmosferska, kot da bi se prepeljala na prijetno ulico v Italiji.Natakar nama je svetoval, naj poskusiva naš značilni zrezek in testenine - bilo je preprosto božansko!Vse je pripravljeno z ljubeznijo, najsvežjimi sestavinami in brezhibnim okusom.Posebej bi rada omenila sladico - tiramisu se je preprosto stopil v ustih.Tudi postrežba je vrhunska, osebje je zelo pozorno in vljudno.Zagotovo se bomo spet vrnili!
Nika Zupančič
3 meseci agoZelo povprecna pica, slabega okusa, neprimerljivo z okoliskimi picerijami. Nikoli vec.
Mark Odar
3 meseci agozelo lepa restavracija
Gasper - Gpe
5 let agoNi razgleda, pleskavica majhna, kruh premasten, voda premrzla in cudnega okusa, slb pocen ajvar, zravn pleskavice v lepinji dobis nek kuhan koren k je sam ogabn, natakar tih komi sm ga slišu, mahjna porcija za ceno, miza za 4 je premejhna za 4 pac dejansko ni placa, muska je pretiha, natakar nas je pecal. Ne prosim.
Edita Artač
2 leta agoJedli smo velike pice, ki bi bile v večini drugih restavracijah majhne pice. Glede na velikost in okus občutno predrage. Zaposleni prijazni, a je kar dolgo trajalo, da so prišli vprašat, kaj bi naročili. Pice pa smo dobili hitro. Ambient je na terasi še bolj "sicialističen". Pijača draga. Bi naslednjič v Bohinju raje poskusili še kaj drugega.