Park če bi hodila sama bi takoj prišla okrog..
Ker sem bila z otroki je bila to cela dogodivščina
Vse super!
zmotilo me je samo to da od vseh dinozavrov, ki se premikajo sta se samo dva premikala... Škoda otroci so se pa tako veselili
Nič posebnega. Dinozavri so sicer kar resnični videt. Sprehod skozi traja 30min,nekaj je igral za otroke... Vstopnica pa 10€ na osebo. Lokacija je tik pred Bledom... V Dinoparku je tudi restavracija.
Izredno zanimivo in poučno, lepo je ko se nekateri dinozavri tudi premikajo in oglašajo, tudi starejši se lahko kaj naučimo, kino za otroke, poslikave in tattoo, prijazno osebje
Za ceno, katero je potrebno plačati za obisk je park dobro urejen...a bi ga lahko še izboljšali in popravili določene rekvizite, ter še dodatno uredili okolico v katerem so živeli....
Zanimivo, še posebej otrokom. No, tudi odrasli se lahko kaj naučimo o dinozavrih. Imajo tudi različna igrala za otroke, odrasli pa se medtem okrepčamo v lokalu, od koder je dišalo po jedeh z žara. Vstopnina pa se mi zdi precej visoka. In ker je izhod skozi trgovino s spominki, imamo še tam dodatne stroške 😀.
Petra Virant
1 leto agoPark če bi hodila sama bi takoj prišla okrog.. Ker sem bila z otroki je bila to cela dogodivščina Vse super! zmotilo me je samo to da od vseh dinozavrov, ki se premikajo sta se samo dva premikala... Škoda otroci so se pa tako veselili
Gor Jur
3 leta agoNič posebnega. Dinozavri so sicer kar resnični videt. Sprehod skozi traja 30min,nekaj je igral za otroke... Vstopnica pa 10€ na osebo. Lokacija je tik pred Bledom... V Dinoparku je tudi restavracija.
Anita Komar
4 leta agoIzredno zanimivo in poučno, lepo je ko se nekateri dinozavri tudi premikajo in oglašajo, tudi starejši se lahko kaj naučimo, kino za otroke, poslikave in tattoo, prijazno osebje
Marko Pikl
5 let agoZa ceno, katero je potrebno plačati za obisk je park dobro urejen...a bi ga lahko še izboljšali in popravili določene rekvizite, ter še dodatno uredili okolico v katerem so živeli....
Igor Zaletel
5 let agoZanimivo, še posebej otrokom. No, tudi odrasli se lahko kaj naučimo o dinozavrih. Imajo tudi različna igrala za otroke, odrasli pa se medtem okrepčamo v lokalu, od koder je dišalo po jedeh z žara. Vstopnina pa se mi zdi precej visoka. In ker je izhod skozi trgovino s spominki, imamo še tam dodatne stroške 😀.