Eurostars uHotel v Ljubljani je naslov za goste, ki pričakujejo več kot le prenočišče. Gre za eleganten hotel v centru Ljubljane, kjer lahko dan začnete z bogatim zajtrkom, nato pa si privoščite sprostitev v spa centru z bazenom in savnami. Prostor je zasnovan za udobje, zato so sobe primerne tako za poslovne poti kot za mestni pobeg. Še posebej navduši terasa z razgledom, ki lepo zaokroži izkušnjo prestolnice. Če iščete kombinacijo mestnega utripa, sprostitve in odlične lokacije, je to eden najbolj privlačnih naslovov v Ljubljani.
Za objavo komentarja se morate prijaviti.
Rok Krivonog
5 mesecev agoHotel je na dobri lokaciji in novo obnovljene sobe so povprečne za hotel z 4 zvezdicami. Posteljnina in brisače izgledajo ceneno. Kopalnica je lepa in uporabna. Skupni prostori hotela izgledajo stari. Savna in bazen sta lepo urejena, vendar savna malo prehladna za moj okus. Zajtrk je dober, vendar nič posebnega. Zaposleni so bili prijazni in ustrežljivi. Kar bi želel izpostaviti je slaba izkušnja z recepcijo hotela. Ob prihodu v hotel ob 4 popoldan sem povprašal po odpiralnem času bazena in savne. Na kar sem izvedel, da je odprto do 10 zvečer in je potrebna rezervacija, zaradi velike zasedenosti. Poklicali so na recepcijo bazena in savne in mi dali termin pol 9 zvečer. Nato sem odšel na večerjo in ob povratku okoli 6 ure sem še enkrat povprašal, če je bila kakšna odpoved v savni in če je bila, naj mi sporočijo v sobo. To je bilo na božični dan in ta hotel sem rezerviral z namenom, da obiščem savno in bazen. Nobenega klica nisem prejel. Zato sem počakal in se odpravil v savno ob pol 9. Ob prihodu so bili na moje začudenje na bazenu in savni 4 ljudje i 1 otrok. Kar po mojem mnenju ne predstavlja gužve. Po pol ure mi receptorka v savni pove, da se le ta zapira ob 9 zvečer. Savno in bazen sem zapustil in se pritožil na recepciji. Dobil sem povprečno opravičilo. Bil sem zelo razočaran nad izkušnjo v hotelu in mojim uničenim božičem. Mislim, da se ne bom več vrnil v ta hotel.
Helena Horvat Znidaric
5 mesecev agoizkušnje med našim bivanjem v vašem hotelu v Ljubljani, kjer smo prisotni od 29. decembra in ostajamo do 2. januarja. (Soba 506) Na potovanje smo se odpravili z dvema otrokoma (12 in 14 let), sobo pa smo rezervirali že pred tremi meseci. Pri rezervaciji smo se zanašali na to, da so hišni ljubljenčki dobrodošli. (;mali Pudel) Na žalost naše bivanje ni ustrezalo pričakovanjem, ki smo jih imeli glede štirih zvezdic. Ob vstopu v sobo 506 smo takoj opazili, da ni garderobne omare. V sobi za štiri osebe, še posebej pri zimskih temperaturah pod ničlo, je to izjemno nepraktično. Življenje iz kovčka je za nas velika ovira in je močno vpliva na udobje našega bivanja. Poleg tega smo razočarani, ko smo izvedeli, da hišni ljubljenčki v restavraciji niso dovoljeni. To nas je prisililo, da smo zajtrk naročili v sobo. Kljub temu, da smo ga prejeli, smo morali jesti na postelji, saj nismo imeli dovolj sedežnih mest. Mize so bile zasedene z našimi stvarmi, ker nismo imeli omare, kar je naredilo jedilno izkušnjo zelo neprijetno. Zajtrk v sobi je bil tako zelo nepraktičen in nikakor ni ustrezal standardu štirih zvezdic. Dodatno smo poskušali izkoristiti wellness center, da bi pridobili malo sprostitve kot družina. Vendar smo bili obveščeni, da lahko bazen in savno uporabljamo le dve uri na dan in da se je potrebno vnaprej prijaviti. Zaradi velike zasedenosti ob novem letu so bile na voljo le zelo omejene rezervacije, kar nam ni omogočilo fleksibilnosti in udobja, ki smo si ga želeli. Ob upoštevanju teh izkušenj sem izjemno razočaran nad našim bivanjem v vašem hotelu. Družina z otroki se v tem okolju ne more sprostiti in uživati v dopustu. Zato se počutim prisiljenega, da svoje izkušnje ustrezno ocenim in ne morem priporočiti vašega hotela. Edina pozitivna opomba je lokacija vašega hotela, ki pa ne more omiliti težav, s katerimi smo se srečali med našim bivanjem. Upam, da boste to povratno informacijo vzeli resno in v prihodnosti delali na izboljšavah.
Oknovz Eder
8 mesecev agoSobe izredno velike in čiste. Zajtrk nič boljši kot v hotelu s tremi zvezdicami. Razočaran nad brisačami. Po osebi samo 2 brisače, ena majhna in ena večja 70x140, kar je premajhna brisača za tuširanje in glede na 4 zvezdice hotela in glede na zelo visoko ceno. Voda v tuš kabini nikakor noče teči proti sifonu ampak preko roba in po celi kopalnici. Šlamparija pri izvedbi montaže tuš kadi. Takoj prvi dna sem opozoril na pipo pri umivalniku, da se zatika. popravili so po ponovnem opozorilu čez 4 dni.
Neko Kofi
5 mesecev agoto so neumni,receptor in varnostnik sta me samo po 2 urah mirnega sedenja vrgla ven kot klošarja,ampak sem bil samo fant v stiski,ki je rabil samo počakati na svoj avtobus,ker je oče alkoholik vrgel ven,prosim od spoštovanje,ne pojdite v hotel Eurostars
Andreja Humar
4 leta agoOdličen hotel, zelo udobne sobe z balkoni, mega samopostrežna ponudba zajtrka in zelo inspirativen ter miren Spa - welness s saunami in bazenom v zadnjem 9.nad. s teraso s pogledom na center Ljubljane in ljubljanaki grad. Toplo priporočam!