Hotel Jožef v Idriji je lepo urejen hotel, ki prijetno preseneti z udobjem, gostoljubjem in skrbjo za podrobnosti. Prostorne sobe, udobne postelje in urejena kopalnica ustvarijo občutek, da je bivanje res brez skrbi, zajtrk pa prijeten začetek dneva pred raziskovanjem mesta. Idrija je sama po sebi zanimiva destinacija z bogato zgodovino, zato je hotel odlična izhodiščna točka za ogled kraja in njegove okolice. Če iščete mirno, čisto in zanesljivo namestitev z dobrim razmerjem med kakovostjo in ceno, je to zelo dobra izbira.
Za objavo komentarja se morate prijaviti.
Igor Kanalec
8 mesecev agoZelo lep aranžma in dobra hrana. Res lepo pripravljeno. Postrežba na nivoju, cene primerne. Prijetno presenečen. Idrija pa itak zanimivo mestece.
katja Sturbej
3 leta agoV hotelu smo prespali samo eno noč in smo bili Prijetno presenečeni . Sobe so prostorne ,lepo urejene,postelje udobne,kopalnica velika. Zajtrk je bil odličen,čeprav smo bili edini gostje v hotelu,so nam pripravili vse kar smo potrebovali. Osebje prijazno,hotel cist in urejen😊
Mateja Bončina
5 let agoHotel je v zadnjih štirih letih ogromno izgubil na kakovosti storitev. Osebje prijazno, a žal nevedno in nestrokovno. Gospodinje v hotelu očitno ni več. Cena prenočitve je krepko previsoka glede na kakovost storitve.
Urban Burnik
5 let agoTorej, radi bi se ponašali z Michelinovimi ocenami. Spletna stran pravi, strežemo kosila. Ker je petek, si mislim, saj ni treba rezervirati. Ob enih je vhod zaklenjen. Tiskovina na vratih me obvesti, da hotel obratuje od 14h do 22h. Morda morajo gostje potem spat domov? O restavraciji pa nič. Želja je ostala nepotešena. Vem, da so koronski časi, ampak tako SE NE DELA. Urnik na spletu se da popraviti v minuti. Osvežiti stanje na družbenih razmerjih še prej. Saj za vami stoji tehnološki gigant? Upam da se kmalu poboljšate. Vso srečo. Do tedaj pa ena zvezdics za vzpodbudo.
Anton platiše
12 let agoSlabo nimajo animacijskega programa. Ko se v hotelu ne dogaja nič zabavnega potem je to začetek konca piješ in ješ lahko tudi doma.Sam sem jim poceni ponudil svoj magični program pa so me trikrat nalagali.Hvala za tak hotel in take storitve.Mar ni hotelj namenjen nam gostom ne pa upraviteljem hotela oziroma njihovim uslužbencem.