Prijava

Prijetno bivanje blizu Europarka in centra Maribora

Hotel Tabor v Mariboru je priročna rešitev za vse, ki želijo ostati blizu mestnega središča, nakupovalnega središča Europark in pomembnih prometnih povezav. Hotel je znan po urejenih sobah, prijaznem osebju in bogatem zajtrku, ki razveseli zgodnje in pozne goste. Posebno dobro pride do izraza, če potujete z družino ali imate večje potrebe po udobju, saj je bivanje tu sproščeno in praktično. Tudi parkiranje je velik plus, zato je prihod enostaven. Za obiskovalce, ki iščejo hotel v Mariboru z dobrim razmerjem med lokacijo in udobjem, je Tabor zanesljiva izbira.

Google ocene

4,2
719 ocen
  • Pa3k
    Pa3k
    10 mesecev ago

    Hotel se nahaja blizu centra mesta in Europarka. Prenočili smo dve noči. Osebje je bilo prijazno, parkirišče prostorno in deloma pokrito. Brezžični internet je deloval brezhibno. Zajtrk je bil okusen in raznolik. Sobe so čiste, čeprav nekoliko zastarelega sloga in imajo klimatsko napravo (možna je le osnovna nastavitev - vklop/izklop). Tuš kabina je nekoliko manjša, a sam nisem imel težav z vročo vodo, kot so to omenjali nekateri drugi gostje.

  • Andreja Valenčič
    Andreja Valenčič
    5 mesecev ago

    Top nastanitev za obiskovalce dogodka v Dvorani Tabor, ki niso iz MB ali okolice.

  • reny jura
    reny jura
    4 leta ago

    Sobe majhne a prijetne, kopalnica majhna ampak ok, v tuš kabini bi lahko bila kakšna polička, pogrešala sem hladilnik. Zajtrk v redu. Edina negativna stvar je bil konstanten zvok ki para možgane. Nikoli več žal ne pridem sem. Nikoli nisem imela teh težav v ostalih hotelih po svetu. Težave žal niso bile odpravljene. Pa tudi osebje ne ve zakaj se gre. Moja soba je bila v pritličju

  • Irena Marc
    Irena Marc
    4 leta ago

    Zelo prijazno in ustrežljivo osebje - so velo pripravili majhno rojstnidnevno presenečenje za moža na mojo željo! ❤️ Soba dovolj prostorna za vse nas - naju z možem, najino dojenčico z njeno prenosnk posteljo in vozičkom ter še psa! Soba je bila čista, zelo topla, s čudoviiiito tapeto pomladanskega drevoreda. Zajtrk zelo bogat in okusen, za vsakega se nekaj najde. Če bomo še kdaj prespali v Mariboru, se zagotovo vrnemo!

  • Tomaž Majer
    Tomaž Majer
    2 leta ago

    Hotel te kategorije več kot odličen. Pohvale za urejenost in čistost sob ter dober zajtrk z uslugo.

Dodaj oceno

Dodaj odgovor