Le nekaj minut od Lesc in v objemu narave ob reki Savi Dolinki vas Kamp in park ŠOBEC povabi v sproščen oddih, kjer se kampiranje prepleta s sprehodi, kopanjem in večernim druženjem. To je eden tistih krajev v Gorenjski, kjer se dan začne z vonjem po gozdu in konča ob mirnem jezeru ali ob dobri večerji na terasi. Park je lepo urejen, središče pa ostaja občutek prostornosti in živahnega, poletnega vzdušja, ki ga cenijo družine, popotniki in ljubitelji narave. Za aktiven oddih je kamp odlično izhodišče za sprehode, kolesarjenje in raziskovanje okolice Bleda. Če iščete prostor za kampiranje z značajem in naravno kuliso, je to prava izbira.
Za objavo komentarja se morate prijaviti.
Privlačna In Kavalir
9 mesecev agoNa kampu in baru Šobec sva se imela lepo ob jezeru in gozdu, a sva hitro ugotovila, da so cene previsoke za ponujeno storitev – še posebej naju je zmotil sladoled, ki je bil občutno predrag glede na kakovost.
david karafilovski
10 mesecev agoKot domačin mi prav zapaše kšn cvičk spit alpa pirck.Res lepo urejena okolica.Tudi osebje prijazno in lepo pogostijo.Skratka TOP!
Marjan Skrbec
2 leta agoKamp Šobec je v zimskem času zaprt za kampiranje. Je pa priljubljen med sprehajalci, tekači, sprehajalci psov in družinami z malimi otroki. Parkiranje pred vhodom v kamp je brezplačno. Ves čas je odprta tudi restavracija z zelo lepo teraso na prostem. Pogrešam edino sanitarije za sprehajalce. Možno je sicer uporabiti stranišče v restavraciji, vendar imam vedno nek slab občutek, da takšnih obiskovalcev stranišča, ki v restavraciji ne pustimo nobenega evra, ne gledajo radi. Veliko sprehajalcev običajno prečka most čez Savo Dolinko in nadaljuje pot proti Bodeščam ali Koritnem, vendar je most po zadnjih poplavah še vedno poškodovan in uradno zaprt. Prečkanje je sicer možno, vendar je dokaj nevarno, ker na nekaj mestih zevajo luknje in je še vedno poln dračja, ki ga naplavila voda.
petra križan
2 leta agoV kampu sem preživela 1 noč, najela sem šotor, ki je na všečni lokaciji. Pogrešala sem stole za posedet pred šotorjem, če še kdaj pridem, jih prinesem s sabo. Sicer je kamp lepo urejen, a ne vem, če bi v njem preživela več dni. Je nabito poln, posledično je zelo glasno, tudi zvečer. Luštno, za vikend, ko prideš iz celodnevnega potepanja, odigraš mini golf, posediš pri jezeru in poslušaš glasbo :)
Gregor Leban
2 leta agoNotri je že vse lepo, samo do tja priti te fajn stane. 10 € celodnevno parkiranje, pa še 10 € vstop v kamp po osebi... Očitno res nočejo slovenskih gostov za en dan. Kamp je bil poln nemcev in ostalih iz bolj severnih držav.