Prijava

Sprehod nad krošnjami na Pohorju

Pot med krošnjami Pohorje pri Rogli je izlet, ki ga boste dolgo pomnili, še posebej če imate radi naravo, razglede in malo drugačno doživetje gozda. Lesena pot vas vodi visoko med drevesa, kjer se z vsakim korakom odpre nov pogled na Pohorje in okoliško pokrajino. Družine jo obožujejo zaradi sproščenega tempa, otroci pa zaradi zabavnih kotičkov in občutka, da hodijo nad svetom. Ob jasnem vremenu je sprehod še posebej lep ob sončnem zahodu, v prazničnem času pa prostor dobi skoraj pravljično podobo. To je turistična znamenitost, ki združuje naravo, gibanje in kanček adrenalina v eno najbolj fotogeničnih doživetij na Štajerskem.

Google ocene

4,7
5.227 ocen
  • Nataša Romih
    Nataša Romih
    6 mesecev ago

    Z veseljem z družino pridemo med krošnje vsaj 1* na leto. Letos smo prvič šli tudi , ko je Pot med krošnjami praznično okrašena. Prava čarovnija. Ker smo prišli malo pred sončnim zahodom smo bili priča tudi čudovitemu zatonu sonca. Po poti pa vidiš skulpture živali kot so volk , lisica, veverica - živali ki prebivajo v naših gozdovih, res pravljično. Priporočam.

  • Tija B
    Tija B
    8 mesecev ago

    Nic lepšega, kot se sprehodit med krošnjami s temi razgledi. Odlična priložnost za spontan izlet na poti. Osebje je zelo prijazno, postrežejo te s prikupno štajerščino in zares je domače. Za ljubitelje adrenalina se lahko spustiš po dolgem tobogani in hodiš ‘nad oblaki’. Res vznemirljivo!

  • Barbara V.
    Barbara V.
    5 mesecev ago

    Čarobno! ✨💫 Definitivno priporočam obisk tudi v prazničnem času. ☺️🌟🎄

  • D
    D
    5 mesecev ago

    Odlična izkušnja kljub precejšnji gneči in ledenm vetru. Če vam uspe ujeti sončni zahod je razgled res pravljičen.

  • marjana habith
    marjana habith
    5 mesecev ago

    Kljub temu, da smo vstopnice kupili preko interneta, smo morali z vsemi čakati v vrsti. Hodili smo približno 200 m, kjer imajo gobico in okvir slike okrašene z lučkami. Od tu naprej in celoten stolp je ostal brez razsvetljave oz. lučk. Vem, da se vse lahko zgodi, ampak s tako veliko število obiskovalcev nimajo rezervne razsvetljave. Ljudje so se morali v čisti temi vrniti s stolpa. Mi smo odšli do blagajne, kjer sem prosila za vračilo denarja ali dobropis ampak tudi tukaj nimajo načrta za takšen dogodek. Prosili so naj malo počakamo in, da dobimo zastonj čaj. Ni problema, smo šli na čaj. Ampak s sabo smo imeli 2 letti starega otroka. Po 30 min smo odšli do blagajne, kjer smo dobili dobropis za naslednji obisk.

Oceniti lahko le uporabniki, ki so opravili rezervacijo.