Prijava

Okusna kulinarična postaja ob Bledu

Restavracija Sova Bled je ena tistih restavracij v Bled, kamor se odpravite zaradi razgleda, a se vračate zaradi kuhinje. Na Ljubljanski cesti, le korak od jezera, vas pričaka prijeten ambient in jedi, ki lepo združujejo domače okuse z bolj prefinjenimi kombinacijami. Še posebej izstopajo juhe, testenine s tartufi, solate in skrbno pripravljene glavne jedi. Postrežba je topla in pozorna, zato je obisk sproščen tudi ob bolj živahnih dneh. Če iščete mesto za daljše kosilo ali večerjo po sprehodu ob jezeru, je to odlična izbira.

Za ljubitelje dobre hrane je Bled tukaj še malo bolj sladek. Restavracija je primerna za obiskovalce, ki cenijo lokalno kulinariko, kakovostne sestavine in občutek, da je vsaka jed pripravljena premišljeno.

Google ocene

4,4
2.519 ocen
  • LEA DABIČ
    LEA DABIČ
    5 mesecev ago

    Hrana je bila izvrstna.Goveja juha, ki so jo jedli otroci, je bila zelo okusna- pripravljena kot doma.Jedli smo še solato in rižoto s tartufi in kozicami. To je bila najboljša jed, ki sem jo v zadnjem letu jedla v katerikoli restavraciji. Ravno prav je bilo vsega. Najbolj smešno je bilo, ker se sploh nismo pogovarjali, ampak spuščali zvoke ugodja 🤣.Mmmmmmmmmm😋

  • Dušan
    Dušan
    6 let ago

    Podati mnenje po takšnji izkušnji je res nekaj enostavnega... Odločili smo se za kosilo pri Vas Juha...domača jurčkova je bila dobra...ampak tartufova juha s pršutovim čipsom, parmezan in profiteroli pa je nekaj božanskega...jaz še boljše juhe nisem jedel. Glavna jed...pljukanci s črnimi tartufi in sovin grill krožnik...norooo tudi navadna mešana solata ni čisto navadna...večvrstna zelenjava Za sladico pa žal nismo imeli več prostora Že pri osebju vidiš tisto nekaj VEČ, ki ga namenijo gostu. Cena je višja, ampak bom pri naslednjem obisku Bleda spet z veseljem dal Noro Noro Noro Zelo priporočljivo in se z veseljem vrnemo🔝🔝🔝

  • Istvan Stan
    Istvan Stan
    4 leta ago

    Na Mlinem, blizu Bleda, Restavracija Sova. Hrana 5☆, lokacija ob cesti polni prometa, ambient odlično, poleg jezera, zaposleni kapo dol, odlično, težave le pri parkirnem mestu, cene pa tudi izstopajo od okolice. PRIPOROCAM!!!!

  • Tibor Zavrl
    Tibor Zavrl
    6 let ago

    Sova ima neklasično gostinsko ponudbo, ki prijetno preseneti z izbiro in kakovostjo hrane. Če za sebe želite narediti nekaj več in se nagraditi, potem si privoščite nekaj iz njihovega menija.Natakarji vam bodo pri izbiri prijazno svetovali. Ne pozabite sladice 😋.

  • Валентина Шаповалова

    Odlična restavracija! To restavracijo sem obiskal pred dnevi in bil sem popolnoma navdušen! Čudovit dizajn ustvarja prijetno vzdušje, idealno za druženje s prijatelji ali družino. Odlična postrežba si zasluži posebno pohvalo. Natakarji so bili vljudni, pozorni in vedno pripravljeni pomagati pri izbiri jedi. In hrana je bila preprosto neverjetna! Vsaka jed je bila pripravljena z ljubeznijo in me je presenetila s svojim okusom. Zagotovo se bom vrnil!

Oceniti lahko le uporabniki, ki so opravili rezervacijo.