Prijava

Rogaška Riviera za sprostitev in plavanje v Rogaški Slatini

Rogaška Riviera v Rogaški Slatini je prijeten naslov za vse, ki želijo združiti vodne užitke, mir in zdraviliško vzdušje. Kot notranji bazen in kopališki kompleks navdušuje z urejenostjo, čisto vodo in dovolj prostora za sproščeno plavanje, tudi takrat, ko si želite bolj mirnega obiska brez gneče. Posebna prednost je občutek sproščenosti: ležalniki, prijazno osebje in dobro vzdrževani bazeni ustvarjajo okolje, kjer se dan naravno upočasni. V toplejših ali hladnejših dneh je to odličen kraj za osvežitev, rekreacijo ali le lenobno poležavanje ob vodi. Če vas privlačijo terme z umirjenim značajem in čistim ambientom, je Rogaška Riviera prijetna izbira za ponoven obisk.

Google ocene

4,2
323 ocen
  • podbregar19
    podbregar19
    9 mesecev ago

    Res odlične terme, kjer dobiš vse, kar si želiš, predvsem pa tisto, kar je najpomembnejše: mir in sprostitev. Osebje je izjemno prijazno, od nasmejane punce na recepciji do reševalcev, ki ustvarijo res prijetno vzdušje. Z ženo sva bila tam v soboto in ni bilo gneče, kar je še dodatno polepšalo najin obisk. Voda je kristalno čista, brez alg in smeti, bazeni pa zelo lepo urejeni. Vse skupaj nama je pustilo res lep vtis in zagotovo se bova še vrnila.

  • Petra Jug Žvajkar
    Petra Jug Žvajkar
    10 mesecev ago

    Z možem in hčero smo se odpravili kopat na praznični 15.avgust in smo bili zelo navdušeni nad kopališčem. Pričakovali smo noro gužvo, doživeli pa pravo idilo. Ležalnikov je bilo tako od znotraj, kot od zunaj več kot dovolj na razpolago. Ker imamo raje hladnejšo vodo, smo bili raje ob plavalnem zunanjem bazenu, ki je bil praktično skoraj prazen, tako da smo se super osvežili in naplavali v čistem, prijetno hladnem bazenu. Skozi ves dan smo bili v senci, ker nam je bilo izredno pomembno. Pogledali in namočili smo se tudi v notranjih in zunanjih s toplejšo vodo, ki so bili prav tako čisti in prijetni za plavanje. Tudi v notranjost je bil zrak čist, saj so bili prehodi odprti in ni bilo čutiti slabega zraka. Čistilka je non stop čistila sanitarije in okrog bazenov, tako da lahko rečem da je bilo vse zelo čisto, tudi bar s hrano in pijačo smo koristili, okrepčali smo se s hotdogi in krompirčkom, kasneje še s kavico in sladoledom. Vredno je bilo denarja in še se bomo vrnili, saj sem obujala spomine od otroštva, ko smo s starši redno hodili na to kopališče. Dosti bolje od nasičenega Olimja, kjer ima povsod voda čez 30°C tudi v najbolj vročih dneh in voda ima poseben vonj ter brezzračno in nasičeno notranjost. Vse pohvale tudi zelo prijaznima puncama v recepciji in baru ter simpatičnemu reševalcu😉. Skratka se še vidimo in ostanite tako dobri še naprej, čeprav se vedno najde nekdo, ki mu nekaj ne bo ustrezalo, pa vseeno vzamite iz tega najboljše kar premorete.

  • Irena Zakelj Cerovsek
    Irena Zakelj Cerovsek
    10 mesecev ago

    Voda v vseh bazenih zelo čista in primerne temperature, kavni avtomat je na recepciji, na bazenih je avtomat s pijačami in prigrizki, zunaj na bazenu je majhen bar s pijačami in hitro hrano. Vse zelo lepo urejeno, čisto, ni gneče.

  • Gaia Nusdorfer
    Gaia Nusdorfer
    5 let ago

    bazeni super. Rabis placat, ampak za goste hotela grand hotel rogaska slatina vkjuceno v ceno. Pools are great. You need to pay, but for guests of hotel Grand hotel Rogaska slatina is included in the price.

  • Vinko Križanec
    Vinko Križanec
    2 leta ago

    Super,čisto,prijazno osebje,normalne cene. Še se vrnem.

Dodaj oceno

Dodaj odgovor