Strunjan Beach v bližini Portoroža je priljubljena turistična znamenitost za vse, ki si želijo dneva na urejeni obali z veliko sence in dobro dostopno infrastrukturo. Plaža je znana po prijetnem ambientu pod borovci, zato je odlična izbira za družine, pare in obiskovalce, ki cenijo udobje ob morju. V okolici najdete tudi gostinsko ponudbo in osnovne storitve, kar olajša daljše bivanje na plaži. Strunjan je lep za sproščen sprehod, plavanje in uživanje v poletnem dnevu, a zaradi priljubljenosti zna biti živahen. Če želite kombinacijo narave, morja in praktičnosti, je to ena najbolj prepoznavnih točk na slovenski obali.
Za objavo komentarja se morate prijaviti.
Bojan Prijatelj
11 mesecev agoPriporočam prihod v zgodnjih urah, ker kasneje kljub plačljivemu parkirišču (18€ dan) skoraj ni možno parkirati razen ob dodatnem vhodu v Strunjan od koder vozi mali bus gratis.Plaža je urejena, pod borovci.Osebe, ki želijo miren oddih naj se ognejo, ker zna biti kar gneča. Na plaži so plačljivi ležalniki (9€ dan), kateri so v večini kar umazani.Super senčka pod borovci. Toalete so urejene napram gneči, lokal ima tu monopol, zato so cene ne prav prijazne, postrežba in hitrost je odlična.Priporočam za dan, dva.
Bojan Škec
2 leta agoPlaža urejena, sence dovolj, wc v bližini, dve restavraciji, cene zmerne, voda pa zelo umazana in sluzasta.
Metod Zrnec
7 mesecev agoNa ta del slovenskega morja se vedno rad vračam.Lepo urejeno,čisto,mirno in tudi parkiranje ni drago( izven sezone) Od tu in bližnje okolice so enkratni razgledi,pa tudi veliko sprehajalnih poti je
Helena Odlazek
9 mesecev agoZelo lepo urejena plaža in morje 👍 Hrana odlična 😋
Andrej Prelovšek
10 mesecev agoPlaža je sicer zelo v redu vendar upravljavec uničuje vtis. Cene hrane in pijače navite v nebesa, po celi plaži kup ležalnikov in senčnikov ter nekaj gazebov. Ampak cena najema bolano visoka. Po plaži se sprehaja varnostnik ki ni tam da varuje premoženje. Tam je zgolj zato da s plaže nažene ljudi ali pa jim grozi če imajo slučajno svoj stol, ležalnik ali senčnik. Lastni stoli ležalniki in senčniki namreč niso dovoljeni ker niso v interesu upravljalca. Ne nosijo mu denarja. Prepovedani so s pretvezo zagotavljanja varnosti kar pa meni ne pije vode. Lasten ležalnik predstavlja nevarnost in lahko koga poškoduje pravijo. A njihov pa ne? So to kaki posebni ležalniki? Če mi njihov ležalnik prileti v glavo me verjetno ne bo poškodoval ker je res specialen. Moj je pa nevaren da lahko še koga ubije....me pa zanima če bi ki dali odškodnino če me njihov ležalnik poškoduje.... Sicer me verjetno nebi ker je varen ampak vseeno... Če bi me poškodoval in tudi če bi pošteno preplačal enodnevni najem tega varnega ležalnika bi verjetni bil kriv sam ker bi ga narobe uporabljal pa še na lastno odgovornost ga uporabljam...