TERME ČATEŽ so sinonim za živahen, raznolik in družinam prijazen oddih v bližini Brežic. To znano zdravilišče navduši z obilico bazenov, vodnih atrakcij in sprostitvenih kotičkov, zato je privlačno tako za otroke kot za odrasle, ki si želijo aktivnega dne na vodi. Obiskovalci pogosto izpostavijo prijetno toplino bazenov, stalne novosti in občutek, da se tukaj vedno nekaj dogaja.
Poleg kopanja ponujajo tudi wellness, nastanitve in številne možnosti za daljši dopust, zato so Terme Čatež odlična izbira za družinski vikend ali počitnice. Vodni park, termalna voda in sproščeno letoviško vzdušje naredijo ta kraj enega najbolj prepoznavnih termalnih središč v Sloveniji. Če želite energičen termalni oddih z veliko izbire, je Čatež prava postaja.
Za objavo komentarja se morate prijaviti.
Mila
3 meseci agoMislim kje da zacnem. Z svojimi 20 leti, nisem bila še v boljših toplicah. Že od otroštva hodimo sem da zdaj dobivamo že popust za stalne goste (tako da velik plus za to catezke :). Sprobali smo že vse vaše nastanitve (razen tistih piratskih bungalovov) in res nikjer nismo bili razočarni. Posebej morem pohvaliti čistilke v hotelu čatež, gospe so res prijazne in dobre osebe❤️ Nazadnje me je res šokiralo kako topla je voda bila v vseh bazenih. Vedno se spomnim kako je iz leta v leto bilo bolj mrzlo, zdaj smo se pa kuhali (na dobr nacin, kr tako naprej. Sem opazila tudi par novosti od prejsega leta (pobarvan zid, nova ura…) lepo lepo. Končno nekaj novega, tobogan kongo, najboljši do sedaj. Ampak prosim, prosim lepo da “popravite” oz malo prenovite modri, oranzi in zeleni tobogan ker imam vsakič ureznine na hrbtu, ker tam kjer je presek, se je že izrabilo in boli ko gres mimo in nekdo se lahko resno poskoduje. Tudi sama sem se 2 leta nazaj na oranzem, tako da to prosim resite. Da o ceni sploh ne govorim, razumem da ste ‘prenovili’ hotel toplice ampak te cene poleti so nenormalne. Vem da je inflacija in to, ampak 1500€ pa že ni vredno. Hrana je bila vedno dobra, lahko bi meli še kakšne pice, res sveze pripravljen npr smoren… drugace pa res uredu… In ja to je to, seveda se bomo še vrnili, hvala za to da ste. O in da ne govorim o cenah u wellnessu…
Jozi Jožica
4 meseci agoNo zdle sem šla malo brati komentarje od ostalih ljudi ki so vas obiskali.. in mi je zanimivo kako pod vsak komentar napisete da to sprejmete in boste zadevo uredili oz. izboljšali.. ampak je še vedno niste.. bili smo pri vas za vikend.. v hotelu Čatež. Postelja ni bila udobna, preproga zelo umazana (če je ne znate očistit pokličite čistilne servise, da vam očistijo z mašinami), zavesa potrgana, vzglavniki neudobni, terasa umazana, kopalnica ni očiščena vredu sploh ko se pogledaš v ogledalo in vidiš za sabo wc školjko katera ima pod robom vso črno umazanijo 🤮(tudi robovi školjk se čistijo!) Sok 3,90 👏 kot da smo v Dubaju. Smo že bili velikokrat pri vas (redni gostje) ampak sedaj res nismo bili zadovoljni z sobo, ker se nam je kar malo gabilo. Na bazenu je pa tudi prevelika gužva. Ni dobro spuščati toliko ljudi notri ker smo bili v bazenu kot sardine v konzervi. Ko prideš ven iz bazena je zelo mrzlo, slabo ogrevano. Pohvalil bi hrano, ker je dosti raznolika. Mi pa ni bila všeč natakarica ko je vprašala če prinese kaj za piti in smo odgovorili da ne hvala, je samo tko pogledala in odšla naprej. Žal so cene malo preveč navite in za to marsikdo gre rajse v špar in si kupi tisti sok kot pa da da 3,90€ za 0.2l sokeca. Žal boste z takšnimi dejanji redne goste izgubili. Potrebno je zaslužek tudi kdaj pa kdaj vložit v obnovo.Lep večer
Sara Rekić
3 meseci agoBili smo 8dni v catezkih na dopustu. Hrana zelo draga, neukusna, majhne porcije, pijaca zelo draga, cistoca katastrofa. Po kuhinji se sprehajajo ščurki. Wcji na bazenih zelo umazani, voda po tleh ob bazenih se ne cisti (v olimijah hodijo brez prestanka s strojem gor in dol in pobirajo odvecno vodo da ne drsi). Kar se tice raznolikosti bazenov je pa super. Ampak to je tudi to! Zato se od zdaj naprej vraca zopet v Terme Olimija!
Irma Samantha
5 mesecev agoBile danes v Wellness Rivieri. Najprej ni tople vode 2 ure...ok. V orhideliji so dali ob takih primerih, okrnjenem delovanju, ki sploh ni motilo, 20% popusta. Tukaj nic. Pa tusi v savnah zelo manjkajo, ce samo ledena voda tece. Pa vode ni bilo 3 ure. Potem pa se, gremo jest na bazene... cene v nebo, ok. Pridemo nazaj, sam na hitro, opravim pogovor, nujno, ostanemo 15 min. V tem pride zaposlena direkt do mene (pa nisem na vidnem mestu) na lezalniku in mi odrezavo pove, da ne smem biti v kopalkah. Povem da sem v kopalkah k smo bile v bazenu in greva še, pa mi rece to je bilo 15 min nazaj, ali pejte ali pa se slecte. What? Pogovor bom dokoncala v miru, sploh pa...kksn je to odnos? Ne rečem, če bi se savnala ali kopala ali hodila okol v kopalkah. Ne pa da sem na lezalniku. Tega še nisem doživela v nobenih savnah pa tudi tudi tukaj ne bom vec, ker me ne bo nazaj, zaradi slabega priokusa.P.s. 5 min kasneje pride zaposlena ponovno in mi grozi z varnostnikom.
Nuša Mohorko
5 mesecev agoBili smo pri vas od 31.12.2025 do 2.1.2026, na recepciji zelo neorganizirano, kupili smo e-vstopnice, katere kode niso delovale za vse 3 dni, ko vstop s kodo ni bil mogoč so zaposlene in varnostnica nas gledale in postavljala vprašanja, zakaj kode ne delajo....po določenem času so nas spustili skozi vrata, kjer nismo rabili uporabit qr kod, da o 2.1.2026 sploh ne govorimo, kakšen kolaps se vam je zgodil....gospod na recepciji v rokah mobilni telefon in hladno reče stopite k kolegici, katera ima v vrsti 10 tujcev ( italjanov ) in se trudi z njimi, varnostnik ne ve komu bi pomagal/odgovarjal, ker je bila nora gneča, ko počakamo in pridemo na vrsto pri edini zaposleni pa mirno reče not je vse polno, kljub temu, da držimo v rokah e-vstopnice. ....kot že dva dni prej nas spustijo čez vrata brez, da bi bilo potrebno poskenirat qr-kodo, na garderobo je bilo potrebno počakat 30 minut ( ob 13 uri ), v notranjosti je bilo res ogromno ljudi, ampak se ostali zaposleni ( čistilke, natakarji res trudijo in so prijazni kljub gužvi )...smo zelo zadovoljni s ponudbo ter bazeni in se bomo še vrnili k vam, ampak imate še veliko za postorit s sprejemom na recepciji, lp